o Nas

Pomysł na klub zrodził się wśród znajomych z internetu, którzy przekonali się że myślą podobnie, mają wspólne zainteresowania, a ich plany i pomysły mają wspólny mianownik.
I tak, po kolejnym pikniku radiowym grupa inicjatywna w składzie:

SP5MXW, SP3AYA, SQ3RPG, SQ7SUS, SQ5NWO, SQ5OBU
powołała do życia:
Ogólnopolski Klub Krótkofalowców
"Polskie Radio Forum" SP5PRF

Naszym celem jest propagowanie krótkofalarstwa w każdej jego formie, danie możliwości rozwoju przyszłym krótkofalowcom, kształtowanie zachowań eterowych oraz ciągłe samodoskonalenie . Nie chcemy ograniczać sposobu uprawiania naszego hobby, dlatego każdy znajdzie u nas miejsce dla siebie.Jako grupa przyjaciół preferujemy wspólne wyprawy terenowe, na których pracujemy również pod okolicznościowym znakiem SP0PRF

Poza pasmem można nas spotkać w naszej
Oazie Radiowej na ulicy Kordeckiego 66 w Warszawie. Tu rozpatrujemy nasze koncepcje, tam dyskutujemy o naszych osiągnięciach, tam umawiamy się na kolejne aktywności.

Jeśli jesteś początkującym HAM'sem, nie masz własnych anten czy własnego radia, a chcesz rozpocząć przygodę na pasmach:

zapraszamy.

Nie masz jeszcze licencji. Jesteś CB-radiowcem i nie wiesz czym jest krótkofalarstwo, a chcesz się przekonać jakie możliwości daje posiadanie własnego znaku:

Zapraszamy.

Zupełnie nie masz doświadczeń w kwestiach radiowych, ale zainteresował cię temat i chciałbyś sprawdzić jak to jest robić łączności...

ZAPRASZAMY!!!

POLECAMY

>

Wspieraja nas:

egzamin krótkofalarski

Wygenerowano w sekund: 0.05
3,571,696 Unikalnych wizyt