ZAwody DD 2018- podsumowanie

Klubowe
Podsumowanie Zawodów Dzień Dziecka 2018
W czwartek zabrzmiał ostatni dzwonek oznajmiający koniec roku szkolnego.
Nawiązując do obyczaju szkolnego młodzi uczestnicy Zawodów Dzień Dziecka otrzymali Świadectwa Szkolne Radiooperatora.
Oczywiście świadectwa z wyróżnieniem - biało czerwonym paskiem prymusa. Rada Pedagogiczna ogłosiła wyniki zawodów na stronie:

Oficjalnym zwycięzcą zawodów został Franek SO5T.
Wręczenie statuetki zwycięzcy miało miejsce w klubie SP5PRF w obecności licznej grupy klubowiczów.
Na spotkaniu była również Nikola z tatą (kat. C na stacji SQ5WH), która otrzymała świadectwo oraz komplet TRXów PMR.
W ubiegłą sobotę podczas festynu szkolnego grawertony za II i III miejsce w kat. A otrzymali Lena SO5RZ i Mikołaj SO5MK a Świadectwo Andrzej z klubu SP5PPK (kat. B).
Grawerton za IV miejsce dla Patryka SQ8P (kat. A) oraz wszystkie świadectwa zostały wysłane przez pocztę w zeszłym tygodniu.
Rada Pedagogiczna gratuluje wyróżnień wszystkim juniorom, którzy wystartowali w zawodach zaś seniorom składa podziękowania za wsparcie swoim udziałem inicjatywy Zawodów Dzień Dziecka.
Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom za ufundowanie wyróżnień i upominków dla dzieci.
Praski Oddział Terenowy OT-37 - grawertony + wysyłka
Jurek SQ5JD - świadectwa druk + wysyłka
Cezary SP5Y - statuetka zwycięzcy
Janek SP5DZC - "Zwroty angielskie dla krótkofalowców + CD" (autor Henryk SP9JPA)
SP5MASR i zaprzyjaźnione osoby - 3 komplety TRXów PMR
Kolega z SP5PRF - 1 komplet TRXów PMR
W tegorocznych zawodach wzięło udział 90 stacji. W różnych kategoriach wystartowało 27. juniorów.
Rozliczenie zawodów przeprowadzono w oparciu o platformę LogSP:  https://logsp.pzk.org.pl/index.php?page=news.php - TNX Spike, SP9NJ.
Po zawodach organizatorzy otrzymali w e-mailach pozytywne komentarze co stanowi zachętę a nawet zobowiązanie do zorganizowania zawodów również w przyszłym roku.
Rada Pedagogiczna życzy wszystkim wesołych i udanych wakacji.

73,
de Tomek SP5PY, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS, Tom SP5XO