100 lat Tomku

Klubowe29 VIII kolejne (oczywiście 18-ste) urodziny obchodził nasz sympatyczny kolega Tomek SQ5OBU. Z tej okazji Tomku chciałem Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najmniejszych, wytrwałości w prowadzeniu naszego wspólnego przedsięwzięcia, jakim jest SP5PRF oraz duuużo cierpliwości w stosunku do nas nas :) 100 lat Tomku !

Prace nad Oazą

KluboweZgodnie z wcześniejszymi ustaleniami oddział mazowiecki SP5PRF sobotę spędził na pracach związanych z projektem OAZA RADIOWA. W dawnym Domu Pielgrzyma na terenie Kościoła w Leśnej Polanie trwają gruntowne prace remontowe, a dzięki uprzejmości proboszcza, również nasza oaza radiowa zaczyna nabierać kształtów.

SR6A-prośba.

wiadomościW dniu 09.08.2010r. dokonano włamania do pomieszczenia gdzie był zamontowany przemiennik SR6A. W wyniku tego włamania ukradziono 3 motorole GM300 wraz ze sterownikiem przemiennika. Nie skradziono komputerów, routera, filtrów antenowych i zasilacza. Niestety do czasu zebrania nowego sprzętu SR6A nie będzie pracował.

I Zlot Krótkofalowców w Twierdzy Modlin

wiadomościOgólnopolski KLub Krótkofalowców SP5PRF w imieniu organizatorów:

Mazowieckiego Klubu Radioamatorów SP5PLN, Praskiego Oddziału Terenowego PZK i Warszawskiego Oddziału Terenowego PZK

serdecznie zaprasza w dniach 18-19 września 2010r. na I Zlot Krótkofalowców w Twierdzy Modlin.

Oaza Radiowa

KluboweDzięki znajomościom Wojtka na każdym szczeblu jest szansa na stworzenie pierwszej klubowej Oazy Radiowej. Takiego miejsca do którego można przyjechać samemu by w z dala od zgiełku spokojnie popracować w eterze oraz w którym można zorganizować dłuższy pobyt dla grupy... 

POLECAMY

>

Wspieraja nas:

egzamin krótkofalarski

Wygenerowano w sekund: 0.02
3,400,786 Unikalnych wizyt