SR6A-prośba.

wiadomościW dniu 09.08.2010r. dokonano włamania do pomieszczenia gdzie był zamontowany przemiennik SR6A. W wyniku tego włamania ukradziono 3 motorole GM300 wraz ze sterownikiem przemiennika. Nie skradziono komputerów, routera, filtrów antenowych i zasilacza. Niestety do czasu zebrania nowego sprzętu SR6A nie będzie pracował.

I Zlot Krótkofalowców w Twierdzy Modlin

wiadomościOgólnopolski KLub Krótkofalowców SP5PRF w imieniu organizatorów:

Mazowieckiego Klubu Radioamatorów SP5PLN, Praskiego Oddziału Terenowego PZK i Warszawskiego Oddziału Terenowego PZK

serdecznie zaprasza w dniach 18-19 września 2010r. na I Zlot Krótkofalowców w Twierdzy Modlin.

Oaza Radiowa

KluboweDzięki znajomościom Wojtka na każdym szczeblu jest szansa na stworzenie pierwszej klubowej Oazy Radiowej. Takiego miejsca do którego można przyjechać samemu by w z dala od zgiełku spokojnie popracować w eterze oraz w którym można zorganizować dłuższy pobyt dla grupy... 

Rozporządzenie Ministra Środowiska

wiadomościNo i nasze kochane ministerstwo środowiska uchwaliło co chciało. Ukazały się właśnie rozporządzenia dotyczące obowiązku zgłoszeń instalacji wytwarzających pole elektromagnetyczne.

31 VII - 8 VIII Wakacje z Radiem na Przełęczy Walimskiej

KluboweZgodnie z naszym terminarzem już niedługo rozpoczną się Wakacje z Radiem na Przełęczy Walimskiej, w zeszłym roku odbyły się dwa wyjazdy weekendowe, teraz dłuższy tygodniowy pobyt w tym urokliwym, a jakże wspaniałym radiowo miejscu. Oficjalna część rozpoczyna się 31 lipca, jednak już teraz koledzy z RadioForum poznają uroki Gór Sowich, a z dnia na dzień będzie nas tam coraz więcej.

POLECAMY

>

Wspieraja nas:

egzamin krótkofalarski

Wygenerowano w sekund: 0.01
2,887,138 Unikalnych wizyt