Rozporządzenie Ministra Środowiska

wiadomościNo i nasze kochane ministerstwo środowiska uchwaliło co chciało. Ukazały się właśnie rozporządzenia dotyczące obowiązku zgłoszeń instalacji wytwarzających pole elektromagnetyczne.

31 VII - 8 VIII Wakacje z Radiem na Przełęczy Walimskiej

KluboweZgodnie z naszym terminarzem już niedługo rozpoczną się Wakacje z Radiem na Przełęczy Walimskiej, w zeszłym roku odbyły się dwa wyjazdy weekendowe, teraz dłuższy tygodniowy pobyt w tym urokliwym, a jakże wspaniałym radiowo miejscu. Oficjalna część rozpoczyna się 31 lipca, jednak już teraz koledzy z RadioForum poznają uroki Gór Sowich, a z dnia na dzień będzie nas tam coraz więcej.

Relacja ze spotkania w Niedźwiedziu

KluboweSpotkanie w Niedźwiedziu przeszło do historii, jako rozpoczynające oficjalną działalność klubu SP5PRF, w trakcie którego dopracowane zostały szczegóły w kwestiach regulaminu, struktury oraz aktywności przewidzianych w najbliższej przyszłości.

Stacja okolicznościowa SP0PRF

KluboweZ okazji pierwszego wyjazdowego spotkania członków i sympatyków OKK SP5PRF w dniach od 08 do 15.07.2010 aktywna będzie okolicznościowa stacja SP0PRF. Zapraszamy do łączności.

Nowi Klubowicze

UżytkownicyMiło mi poinformować że do naszego grona dołączyli koledzy: Sebastian SQ5NWD i Robert SQ5STZ. Witamy. :-)

POLECAMY

>

Wspieraja nas:

egzamin krótkofalarski

Wygenerowano w sekund: 0.01
3,397,249 Unikalnych wizyt